banner
TEL. 0536 974 26 54
Koşu Bandı Tamir

Setkar Servis Ltd.. Motus, Oxide, NewForm, Life Gear, Sportop, Fitplus, Quinton Fitness, Voit, Dynamic, V-Fit, Bodycharger, Pro Form, Nordic Track, Reebok, Keys Fitness  vs.. gibi  birçok Ev kullanımına ve Club/Gym kullanımına yönelik uluslararası markanın yetkili ve anlaşmalı servisidir.

Profesyonel Teknik Ekip
Setkar Servis Ltd.., Ev ve Spor salonu kullanımına yönelik Kardiovascular ve Kas Geliştirici Cihazların periyodik bakımı, onarımı ve istendiğinde montaj hizmetini vermektedir. Bizim işimiz, deneyimli kadromuzla enkısa zamanda ve en hızlı şekilde gerekli yedek parça temini (yedek bant, motor, motor sürücü kartı, ekran, tuş takımı, vs...) ve servis hizmetimizle sizin sorununuzu ortadan kaldırmak, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlamaktır.

Hedefimiz
Mükemmel servis hizmetini standartımız olarak sunmaktır.

Bakım Sözleşmesi
Bizim Önleyici Bakım Programlarımızla, yapmış olduğunuz cihaz yatırımınızı ilk günkü şekliyle ve değerinde korumanızı sağlarız. Bakım sözleşmelerimizi aylık, 3 aylık ve yıllık periyodlar için yaparak rutin bakım takvimini hazırlıyoruz. Servis programımızla cihazlarınızın durumunu, arıza raporlarını ve problem sıklığını, yapılan işleri  izliyoruz.

Tamir ve Bakım
Ziyaretimiz sırasında, cihazların ve mekanizmalarının güvenli kullanılmasını gözden geçirip test ediyoruz.; kullanımlarını ayarlayıp gözden geçiriyoruz.; Koşubandının bantlarının değişim zamanının gelip gelmediği; hasarlı kabloların olup olmadığı kontrol edilir; kayışlar ve makara sistemleri temizlenir;zincirler, rulmanlar ağırlık milleri kontrol edilir ve yağlanır.; Elektronik cihazların "koşubandı vs.." kullanım süreleri, çektiği akım/voltajı varsa error code'ları kontrol edilir.; otomatik yağlama sistemleri kontrol edilip eksik yağları tamamlanır. Motor kömürleri/kollektörleri kontrol edilir, temizlenir, ayarlanır.; gevşemiş vidalar/soketler kontrol edilir ve yerine sabitlenir. kayış ve bantların çalışma ve zorlanma testleri yapılır/değiştirilir.Tüm bunlar ve fonksiyonel testler yapıldıktan sonra cihazların güvenle kullanılması sağlanır.

Montaj Hizmeti
Setkar Servis Ltd. size aşağıda vermiş olduğumuz cihazların tamamında montaj, demontaj ve taşıma hizmetlerini de yerine getirmektedir.
Koşu bantları, Kondisyon bisikletleri, Elliptic bisikletler, kondisyon küreği, Ev tipi Body istasyonu, Club tipi Body istasyonları, Multigym ler ve diğer tüm egzersiz ekipmanları.

Hakkımızda
Son 15 yıldır sektördeki deneyimimizle fitness cihazlarının ithalat, satış ve servis hizmetini uzman kadromuzla vermekteyiz. Anahtar teslimi Komple spor salonu kurulumu ve ihtiyaç olan tüm cihazların satışını yapmaktayız.Kullanmakta olduğunuz cihazları alarak yerine yeni ve son sistem cihazları temin etmekteyiz. Satın almak istediğiniz cihazın teminini, almış olduğunuz cihazın montajını, kullanmış olduğunuz cihazların bakımlarını, arızalarını defaten veya önleyici bakım/servis programımız dahilinde yapmaktayız.

urun_ara
 
 
alt

Sifremi Unuttum.
Üye Olmak Istiyorum.


Formula 21
Motus
Voit
Dynamic
Sportop
Dunlop
Goodman
Sportek
Busso
Teamwork
V-Fit
Diamond
Keys Fitness
Diesel Fitness
Fitplus
Euro Fitness
Runmill
Life Gear
Foreverfit
Raster

duyuru_haber_bilgi
Koşu bandı silikon yağı 400ml 30,-TL Kargo ile adrese gönderilir. »

Spot ürünlerimizi görmek için kategorilerden spot & 2.El cihazları seçin. »

BÜTÜN MARKALARDAKİ KOŞU BANDI, KONDİSYON BİSİKLETİ, ELİPTİK, KÜREK VE BODY İSTASYONLARININ BAKIMI VE »

Full Otomatik Okey Masasını gördünüzmü? Sitemizde satılmaktadır. »

blok_alt

icon-bizarayalim

icon-guvenli

Tüm Hakkı Setkar dış Ticaret'e aittir. | Copyright 2015