Gizlilik ve Güvenli Ödeme

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir.

SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanıyoruz. Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin güvenlik departmanı bu konuda yardıma hazır.

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz ve ödeme seçeneklerinden Kredi Kartını seçtiğinizde tarayıcınızın üst kısmında "http://" ile başlayan alanın "https://" olarak değiştiğini ve güvenlik kilidi anahtarı geldiğini göreceksiniz, bu durum bilgilerinizin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin ve gireceğiniz kart bilgilerinizin direk bankaya gideceğinin işaretidir.

Kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

Sipariş esnasında girilen kişisel bilgilerinizin gizliliğini, kesinlikle 3.şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacağını taahhüt eder. Kişisel bilgilerinizin sistemden kaldırlmasıni talep etmeniz durumunda çağrı merkezimizi aryabilirsiniz yada sitemizin iletişim sayfasından talebinizi iletebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz...